• ЖК «Новопечерський двір»
Адреса:

м. Київ, вул. Михайла Драгоманова, 2-а,

ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОН 

Паркінг:

є

Клас нерухомості:

бізнес 

Ціна:

продано

Стіни:

цегла

Технологія будівництва:

монолітно-каркасна

В наявності є паркомісця у підземному паркінгу. За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, за телефоном (067)7254802.

ЖК «Новопечерський двір» — це сучасний будинок бізнес-класу, затишно розташований в історичному центрі столиці, всього в 10 хвилинах пішки від м. Дружби Народів на вул. Драгомирова, 2А.

З вікон будинку відкривається гарний вид на Дніпро і Києво-Печерську Лавру, а неподалік знаходиться Ботанічний сад. У найближчій доступності працюють супермаркети, спортивно-оздоровчі та розважальні центри. На вулиці знаходяться три дитячих садки та школа, в районі працюють дитячі розвиваючі центри і ВУЗи. Будинок введено в експлуатацію у ІІІ кварталі 2015 року. Житловий комплекс «Новопечерський двір» розташований у Печерському районі — найбільш сприятливому і екологічно безпечному місці Києва.

Поблизу відсутні шкідливі хімічні виробництва і створена туристично-рекреаційна зона з широкими зеленими зонами Ботанічного саду. Поблизу будинку знаходиться інфраструктура на будь-який смак — торгові центри, продуктові магазини, салони краси, лікарні, дитячі садки і школи, визначні пам’ятки і парки для сімейних прогулянок і занять спортом.

Ми пропонуємо подивитися на життя в повному його обсязі та оцінити всі переваги запропоновані в нашому комплексі. Купуючи квартиру в ЖК «Новопечерський двір», Ви купуєте не плоске зображення, а об’ємний простір, виражений в якості, комфорті і престижі.

Центр

міста

Сучасні технології

будівництва

Закрита

територія