Про компанію

Асоціація «Група компаній «Добробуд» — одна з найбільших будівельних компаній у Черкаській області, яка спеціалізується на будівництві житла, торгівельних, офісних та виробничих приміщень. Свою історію Асоціація «Група компаній «Добробуд» розпочала з об’єднання «Черкасизалізобетонбуд», створеного у 1958 році, як завод із виготовлення залізобетонних виробів, конструкцій та будівельних матеріалів. За роки існування на підприємстві була створена потужна промислово-виробнича база, принцип якої — «все в одних руках». Ця концепція передбачає замкнутий виробничий цикл, який можливий завдяки наявності власних заводів і підрозділів. Крім того, комплексний підхід до реалізації проектів гарантує високу якість надання послуг та повагу і захист інтересів свого споживача.
ТОВ «Будівельний центр «Добробуд», яке входить до складу Асоціації «Групи компаній «Добробуд» перед реєстрацією отримало від Рейтингового комітету агенства «Кредит- Рейтинг» рівень кредитного рейтингу боргового інструменту — uaB, що свідчить про входження в першу двадцятку найсильніших будівельних організацій України.
Асоціація «Група компаній «Добробуд» є одною з найпотужніших та конкурентно-спроможних підприємств міста Черкаси, здобувши репутацію відповідального забудовника. Серйозне ставлення до своїх обов’язків забезпечило компанії високу довіру з боку клієнтів.
Складові успіху Асоціації «Група компаній «Добробуд» — це надійність інвестицій, комфорт проживання та порядність в веденні справ.

0
побудованих будинків
0
будинки будуються
0
співробітників
0
щасливих власників квартир